NELER YAPIYORUZ

Prefabrik ev, prefabrik villa, prefabrik ofis, prefabrik bina yapımı nakliyesi ve kurulumunu uzman yapı ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Prefabrik ev fiyatları ile ilgili bizi arayabilirsiniz

Urfa Prefabrik Ev kurucumuzun 1992 yılında iş hayatına başladığı Prefabrik Ev sektöründe edindiği deneyim ve tecrübesini çağdaş teknoloji ile birleştirerek daima ileriye götürme hedefi ile 2005 yılında Yalı Prefabrik’in kuruluşunu yaparak bu günlere kadar gelmesini sağlamıştır. Prefabrik Ev ve prefabrik yapılar konusunda uzman montaj ekiplerimizle teknoloji ve tecrübeyi buluşturup hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Prefabrik Ev, çelik evler, prefabrik villa, prefabrik konak, prefabrik yalı, prefabrik bağ evi, prefabrik lojman, prefabrik okul, prefabrik sosyal tesis, prefabrik ofis, prefabrik şantiye ve prefabrik çelik hangarlar üretiyoruz.Ayrıca Isı Yalıtım Dış Cephe Giydirmeleri için yerinde keşif yapıp Fiyat Teklifinde Bulunuyoruz.

 

Tüm ürün ve hizmetlerimiz kalite standartlarında sunulmaktadır. Tüm Türkiye’ye sevkiyat yaptığımız gibi yurt dışı şantiye ve prefabrik ev projelerinde de yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Daima müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız her çeşit ihtiyacınıza hızlı ve en uygun teklifle çözüm getiriyor. Siz de projenizi hayata geçirmek için ilk adımı ofisimize gelerek atın…

İletişim

Prefabrik Konutlar

Prefabrik konutlar, gerek maliyet avantajları , gerekse fonksiyonel olması sebebiyle tercih edilen yapılardır. Prefabrik konutlarda kişisel ihtiyaç ve beklentilerin rahatlıkla karşılanabileceği çok farklı konseptlere sahip modeller ortaya koyulabilmektedir.

Kaliteli malzeme anlayışı esas alınarak, kısa sürede üretim ve montaj avantajlarıyla diğer yapım tarzlarından hiçbir eksiği bulunmayan memnuniyet düzeyi oldukça yüksek yapılardır.

Urfa Prefabrik, mimaride sağladığı esnek tasarımları ile kullanıcılara çok özel konfor koşullarının sağlanmasına ve maksimum enerji performansı olan yapılar üretilmesine imkân vermektedir.

Dublex Çelik Konutlar

Hafif çelik evler, hafif çeliğin Rollform makinalarında şekillendirilmesiyle U ve C profillerden oluşmaktadır. Hafif çelik evler kullanılan çeliğin kalınlığına,kalitesine,tonajına bağlı olarak m 2 bazında fiyatlandırılmaktadır. Hafif çelik evlerde fiyatlar proje bazında değişkenlik göstermektedir. Hafif çelik iki katlı dubleks villalar istenilen projelerde zevkinize uygun isteğinize göre yapılabilmektedir. Hafif çelik ev fiyatları İstanbul, Hafif çelik tek katlı evler iklim koşullarının çetin geçtiği çok kar alan bölgelerde yapıların bölgenin İklim koşullarına uygun olması açısından tercih edilmektedir.

Konteyner- Güvenlik Kabinleri

Güvenlik konusu hem insanlar için hem de işletmeler için çok önemli. Gerek kurumsal yapılarda gerekse de daha küçük işletmelerde, güvenlik kabini konteyner kullanımı günden güne daha popüler hale geliyor. Güvenlik elemanlarının yaz kış güven içerisinde olduğu bir ortam, görevlilerini daha sağlıklı yapma konusunda yardımcı oluyor. Son yıllarda giderek gelişen yapı tekniği, bu konuda elimizi günden güne daha da güçlendiriyor. Aslında üç ana başlıkta işleyeceğimiz güvenlik kabini konteyner, kullanışlı ve birbirinden farklı ölçü seçenekleri ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Prefabrik Şantiye Binaları

Prefabrik şantiye binaları oldukça geniş alternatifleriyle farklı seçenekleri gündeme taşıyor. Yatakhane olarak kullanılan prefabrik şantiye binaları, insanların güvenli bir mekânda konaklamasına katkı sağlıyor. Aynı şekilde yemekhane fırsatları ve avantajlarıyla kullanılan prefabrik şantiye binaları, yine personelin fazlaca vakit geçirdiği muazzam korunaklı bir kapalı yaşam mekânını temsil ediyor. Profesyonel olarak iş amaçlı yerleşim birimlerinin dışında yerleşmek, mevcut teknolojilerle çok daha kolay hale geldi. Prefabrik sistemin ortaya koyduğu muazzam performansı ile birlikte, prefabrik şantiye binaları pek çok soruna anında çözen olağanüstü bir girişim olarak görülüyor. Ayrıca şantiye alanın da ağırlayacağınız müşteriler için şık ve göze hoş gelen bir kaşılama alanı olarakta prefabrik şantiye binası ve prefabrik ofisinizi en kısa sürede üretip, kurulumu yapmaktayız.

Prefabrik Ofisler

Prefabrik Ofis Binaları
Prefabrik ofis denince ilk aklan gelen şantiye ya da kamp içinde idari işlerin yürütülmesi amacıyla projelendirilen ve uygulanan binalardır. Prefabrik ofisler eğer bir şantiyenin parçası ise çoğu zaman diğer şantiye binalarına göre daha estetik ve farklı teknikler kullanılarak yapılmaktadır. Dolayısıyla prefabrike ofis fiyatları diğer şantiye binalarına göre farklılık gösterebilmektedir.
Prefabrike ofisler eğer bir bütünün parçası değilse prefabrik işyeri diye adlandırılmaktadır. Şantiye ya da kamp içindeki prefabrik ofis ile benzerlikler gösteren prefabrik işyeri müstakil olarak kullanılmaktadır.Sitemizde bulunan ofis planlarını inceleyebilir veya iletişim sayfamızda irtibat bilgileri yer alan size en yakın satış ofisimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yalıtım Dış Cephe Giydirmesi

Buz gibi ve nemli duvarlara son! Konforlu ve sıcak yuvalar için artık ısı izolasyonu şart. Binanıza ısı izolasyonu yani mantolama yaptırarak doğalgaz faturanızı yarı yarıya indirebilirsiniz. Dış Cephe Mantolama uzmanı Urfa Prefabrik tecrübeli kadrosuyla en başından en sonuna kadar yanınızda.

Mantolama fiyatları hakkında bilgi için İletişim Sayfamızdan Bizlere Ulaşabilirsiniz.

merhabalar
merhabalar
merhabalar sıze nasıl yardımcı olabilirim