KURUMSALIMIZ

Hakkımızda

Bireysel

Nihai tüketicilerin genel olarak talepleri ve ilgileri konutlara yönelik olmakla birlikte son zamanlarda ticari amaçlar içinde prefabrik bina satın almaktadırlar.Yurtiçinde ve yurtdışında gerek perakende gerekse toplu olarak sipariş alınan konut binaları istenilen bölgede , talep edilen teknik özelliklerde tasarım ve üretimi yapılmaktadır.

Hemen Teklif Alın
Hakkımızda

Özel Sektör

Başta inşaat firmaları olmak üzere gıdadan ,kimyaya, demir çelikten , tekstile kadar bir çok farklı sektörden firmaya ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda proje , tasarım ve üretim yapıyoruz.Özellikle çelik konstrüksiyon idari ofis binalarına olan talep her geçen gün artmaktadır .

Hemen Teklif Alın
Hakkımızda

Kamu

Yurt içinde bakanlıklardan , özel idarelere , belediyelerden , kamu kurumlarına kadar geniş bir yelpazenin ihtiyaç duyduğu her türlü sosyal amaca hizmet eden prefabrike binalar üretiyoruz.
Tüm kamu kurumlarına bu tarz binaların projelendirilmesinden , ön tekliflerinin hazırlanmasına , ihale dosyalarının oluşturulmasına kadar bir çok konuda teknik ve mimari destekte bulunuyoruz

Hemen Teklif Alın
Hakkımızda

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Firmamız bünyesindeki tesislerde gerçekleştirilmekte olan tüm aşamalarında her şeyden önce insanın çağdaş medeniyet seviyesine yakışır şekilde sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmasını esas alırız. Bunun için yasal, sosyal, hijyenik ve ergonomik şartları gözetir, risklerimizi tespit ederek kabul edilebilir seviyelere indirgemek için yaralanmalardan ve hastalıklardan koruyucu önlemler geliştirir ve uygularız.

Hemen Teklif Al

Hakkımızda

Urfa Prefabrik, 15 yılı aşkın tecrübesi, alanında uzman profesyonel ekibi ile üretmekte olduğu prefabrik yapılara değer katmaya devam ediyor. İsteğe özel projeler ve standart yapılar ile birlikte prefabrik ihtiyaçlarınız için çözümler üreten Sun Prefabrik taleplerinizi değerlendirerek en uygun ve ekonomik çözümleri sizin adınıza üretiyor.

Vizyonumuz

İş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk tercihi olmak. Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak sorumluluklarımızı yerine getirmek, bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda çözüm ortağı kimliği ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını görerek bakmak ve anlayarak çözmek, herkesin ve her kesimin tercihi olan lider bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Ev sahibi olmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Sun Prefabrik Ailesi, Tedarikçilerimiz ve İş ortaklarımızla hep birlikte müşterilerimizin koşulsuz tatmin ve memnuniyeti için verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörümüzde en iyisi olmaya çalışıyoruz. Bunun için müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve öneriler sunan, sorumluluğunun bilincinde, dünya standartlarında hizmet veren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaya tüm gücümüzle çalışıyoruz.

merhabalar
merhabalar
merhabalar sıze nasıl yardımcı olabilirim